Jantarové korálky pro miminka - léčivé, relaxační/jednobarevné

 
Dostupnost Ihned k odeslání (1 ks)
330 Kč
   
Kód produktu 2099282686
Kategorie Dětská kosmetika
 

Korálky pro děti z pravého jantaru - jantarové korálky. Nosí se na krku. Díky teplu se z něj uvloňují éterické oleje, které zmírňují bolest při prořezávání zoubků.

Délka korálků - 33 až 35 cm i se zapínáním. V nabídce jednobarevné korálky nebo barevné. Přírodní jantary jsou navléknuty na hedvábnou nit s velkou pevností. Šroubový uzávěr neobsahuje nikl.

Mezi každým korálkem je pro co největší bezpečí na pevné hedvábné niti uvázaný uzlík. Hedvábná niť je velmi pevná, je tak nepravděpodobné, že by se korálky mohly přetrhnout. Kdyby se při nehodě přesto přetrhly, nevysypou se. Korálky jsou obroušené tak, aby nemohly kůži poškrábat nebo dráždit.

Víte, že........jantar je zkamenělá pryskyřice borovice Pinus succinifera, která pochází z období před 40- 50 milióny let a dodnes se roste na pobřeží Baltického a Severního moře. Jantar se vyskytuje v mnoha typických jasně zářících barevných variantách, které pohlcují a odrážejí světlo. Mnoho matek a porodních bab připisují jantaru léčivé účinky, které jsou známy již po staletí. Obsažená kyselina jantarová účinkuje jako vynikající biostimulátor. U dětí se jantar používá pro své protizánětlivé a analgetické účinky tlumící bolest při růstu zubů. Děti nosící jantarové korálky jsou klidnější a více relaxované. V tradiční medicíně se dále používá k léčbě alergií, ekzémů, bronchitidě, artritidy, revmatoidních bolestí, infekcí, zánětů uší a cestovním nevolnostem nejen u dětí, ale i dospělých.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: