100% Silice Citron 30ml

Akce
silice citron 10 ml 02130 01 bile vari w
179 Kč –53 %

Čistý přírodní éterický olej s širokým využitím

85 Kč
Ihned k odeslání (1 ks)

CITRÓNOVÝ ÉTERICKÝ OLEJ 

 

Citronový éterický olej příjemně osvěžuje vzduch a má odmašťovací, dezinfekční a deodorační účinky (zbavuje zápachu). Vůně citronu podporuje koncentraci a duševní aktivitu, zlepšuje náladu a posiluje obranyschopnost organismu. Citronovou esenci využijete při mytí nádobí, praní, léčbě nachlazení i pokud se potřebujete přírodní cestou zbavit žíznivých komárů.

 

Přírodní esence od Tierra Verde můžete používat k provonění úklidu a praní, do koupele i pro aromaterapii, vždy stačí jen pár kapek. Nejsou určené k aplikaci přímo na kůži nebo ke konzumaci.

Citronový éterický olej se lisuje z kůry zralých žlutých plodů.

Esence z citronu vyniká svými odmašťovacími a baktericidními účinky. Ochotně se stane součástí vašeho domácího gelu na nádobí z octa a prášku z mýdlových ořechů. Citronová silice při mytí regeneruje pokožku rukou. Hojí drobné oděrky a brání vniknutí případné infekce. Ošetřit jí můžete i zašlou či mastnou houbičku na nádobí.

Éterický olej z citronu využijete i při praní, je báječný na mastné a propocené oblečení. Citron ladí zejména s dámskými kousky, protože nenarušuje vůně parfémů

 

 

 

 
Kód Kód: 9266/S V237
Jméno značky: Tierra Verde
Kategorie: DOMÁCNOST A KOSMETIKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: