Dětská vazelína proti opruzeninám 150 ml

Akce Výprodej
26892 detska extra jemna vazelina proti opruzeninam
90 Kč –44 %

Extra jemná vazelína pro zadeček Vašeho dítěte

50 Kč
Ihned k odeslání (1 ks)

 

BIO BIONE COSMETICS

Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika

 

 

Dětská vazelína proti opruzeninám 150 ml:

BIO – rostlinná, přírodní vazelína se zvláčňujícím mandlovým olejem, s cenným bambuckým máslem – karité, s ochranným antioxidačním vitamínem E. Pokožku promastí, zvláční, opatří mastným zcela nedráždivým ochranným filmem.

 

O ZNAČCE:


BIONE COSMETICS je kosmetika šetrná jak k uživatelům, tak k přírodě. Již dávno jsme z kosmetiky odstranili všechny všeobecné nežádoucí složky, které jsou nepříznivé, jak z hlediska dermatologického, tak i ekologického. Tato snaha nás postupně přivedla až k výrobkům vysoce ekologických, označených BIO, které neobsahují žádné ropné produkty, žádné silikony, etoxyláty, žádné SLES,SLS, parabeny, alkylfenoly, komplexony, polyfosfáty, ani zvířecí produkty. Parfemace bez alergenních parfémů. Zákazníci mohou být maximálně spokojeni. Do výrobků ochotně zavádíme ty nejnovější produkty biotechnologie. Využíváme všech možných pozitivních vlastností rostlinných extraktů a silic k dosažení požadovaného efektu. Jako jedni z prvních na světě využíváme v emulzní kosmetice typy emulzí, které jsou bez neionogenních emulgátorů, nesmírně jemné, nedráždivé, elegantně stabilizované některými přírodními polysacharidy a lipofolní polyakrylátovou matricí. 

Složení všech výrobků, pokud to jde, je elegantně jednoduché a účelné, maximálně se využívá funkčnosti některých použitých surovin. Neobsahuje žádné nadbytečné a zatěžující látky.

Vše děláme pro naše zákazníky, kteří tak získávají přípravky zcela výjimečné kvality! 

 

Všechny přípravky BIONE splňují požadavky Nařízení Evropského parlamentu a rady ( ES ) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích a zároveň jsou všechny řádně notifikovány v evropském registru kosmetických přípravků. ( CPNP )

 

 

VÝPRODEJ - Minimální spotřeba 12/2019
  

Kód Kód: 26892
Jméno značky: Bione
Kategorie: DOMÁCNOST A KOSMETIKA
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: