Vnitřní plena BAMBOOLIK batolecí - sada 2 ks NOVÝ MATERIÁL

Vnitřní plena BAMBOOLIK batolecí - sada 2 ks NOVÝ MATERIÁL
630 Kč –30 %
440 Kč
Ihned k odeslání (2 ks)

VNITŘNÍ PLENA BATOLECÍ - SADA 2 KS

 

(Obsahuje 2 ks tvarovaných plen a 2 ks batolecích vkládacích plen)

 

PROČ TATO PLENKA?

Vnitřní plena je základním dílkem skládačky Bamboolikova hravého AI2 plenkového systému.

Vnitřní plena extra savosti je určena pro malá miminka na noc či dlouhou procházku, nebo pro větší děti na přebalení cca 1x za 3 hodiny. Pro kratší dobu přebalení nebo pro denní užívání u malých miminek vám postačí použít vnitřní plenu základní. Oba typy vnitřní pleny jsou tvořeny sepnutím tvarované pleny a zvolené vkládací pleny – buďto krátké nebo batolecí, podle toho, jaké použití právě potřebujete:

 

VÝSLEDNÁ VNITŘNÍ PLENA

ZÁKLADNA VKLÁDACÍ PLENA POUŽITÍ
Vnitřní plena Základní Tvarovaná plena Vkládací plena krátká Novorozenci, denní používání, krátká doba přebalení (1-2 hod) 
Vnitřní plena Batolecí Tvarovaná plena Vkládací plena batolecí Batolata, delší odpolední spánek nebo noční použití pro malá miminka, delší procházka s většími dětmi (cca 3 hod)

 

 

JAK PLENKA FUNGUJE?

Pro vytvoření batolecí vnitřní pleny jednoduše připnete batolecí vkládací plenu na tvarovanou plenu pomocí 3 patentek, a je to. Takto vzniklou vnitřní plenu pak vecvaknete do svrchních kalhotek, a můžete přebalovat. Tato kombinace vám vystačí na přebalení cca 1x za 3 hodiny u větších dětí, nebo na celou noc či dlouhou procházku s malými miminky, která ještě tolik nečůrají.


Rozšířený zadní díl tvarované pleny chrání v období tekuté stolice svrchní kalhotky před ušpiněním. Pro starší děti je pak možné jej schovat do zadní kapsy kalhotek a připnout patentkou, která zajistí, že plena zůstane tam, kde má, i když je dítko neposedné.

 

Údržba:

Před použitím doporučujeme vkládací plenky 2-3x vyprat, abyste dosáhli maximální savosti už při prvním použití. Povrch vkládacích plenek se po vyprání trochu změní, ale svou hebkost na dotek si zachová.

Perte na 60°C, sušička je možná, nepoužívat aviváž - snižuje savost plen, bělidla, apod.

 

Složení: 

65% bambusová viskóza, 28% bavlna, 7% elastan

Kód Kód: 2099510745
Jméno značky: Bamboolik
Kategorie: LÁTKOVÉ PLENY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: