TOP2019

Už se to blíží, zítra to vypukne! Ptáte se co? Všemi milovníky látkových plen zřejmě nejočekávanější týden v roce - TÝDEN OPRAVDOVÝCH PLEN, zkrátka TOP! :))

Pro mě, jako majitele eshopu s látkovým zbožím, je to tento rok premiéra. :) Doufám, že všechno půjde hladce a užijete si pohodlné a bezproblémové nakupování. Já jsem se snažila na tento týden připravit co nejlépe a nachystat pro Vás příjemné slevy. A vzhledem k tomu, že letos akce probíhá od 22.-28.dubna 2019, tedy začátek tohoto super týdne vychází zároveň i na Velikonoční pondělí, tak jsem na oslavu vítaní jara a z mrtvýchvstání Ježíše Krista, připravila i soutěž na Facebooku (více info o soutěži zde).

Ale to, co Vás určitě zajímá nejvíc, jsou slevy, viďte? :) Jak tedy bude probíhat TOP2019 na Veselých plenách?

 

a gift (1)

 

SLEVY

• čekají Vás TOPSLEVY až 15% na plenkové zboží (včetně podložek, pytlů, snappi sponek, atd.). Žádné zadávání různých kódů, aby se sleva odečetla. Rozhodla jsem se, že Vám to usnadním a zlevním zboží přímo na eshopu. Takže všechny ceny u jednotlivých produktů uvidíte již se slevou. 

 

Slevy u jednotlivých značek: 

  • Anavy, Bamboolik, Bambi roxy, Kikko, Snappi sponky - sleva 8%
  • Bubugau, Breberky, Katyv baby, Majab, Unuo - sleva 10%
  • By Veru, Ella's House, Libštátské pleny, Lillybe, Petit Lulu - sleva 15%

-> LÁTKOVÉ PLENY

 

dále sleva 5% na všechno ostatní zboží, tedy na oblečení pro děti, potřeby pro maminky, drogerii, a další. 

• navíc v naší kategorii % AKCE a VÝPRODEJ naleznete další super zboží za jedinečné ceny. :) 

 

DOPRAVA

u všech objednávek nad 1200 Kč, které budou vážit do 5kg, budete mít dopravu ZDARMA, a to po celé České republice přes Zásilkovnu, která má již více jak 1700 poboček po celé ČR! :) 

• u dalších dopravců se cena odvíjí od hodnoty objednávky, čím více tedy nakoupíte, tím levnější poštovné zaplatíte. 

po domluvě je samozřejmě také možnost osobního převzetí. Místo provozovny není prodejna, je tam možný pouze výdej objednávky, která musí být vytvořena a zaplacena předem! 

• máte také možnost DOOBJEDNÁVKY a SLOUČENÍ OBJEDNÁVEK, takže pokud nakoupíte třeba s kamarádkou, není problém objednávku sloučit a zaplatíte tak jen jedno poštovné. :)

 

NAPIŠTE NÁM

• pokud budete potřebovat poradit s výběrem zboží, ohledně značek, velikostí, a nebo se naskytne při Vaší objednávce nějaký problém, neváhejte se na nás obrátit, budeme po ruce a rádi poradíme/pomůžeme! :) 

• ke komunikaci můžete využít náš online chat na stránkách, email info@veselepleny.cz nebo telefon +420 732 834 028 

 

Přejeme Krásné Velikonoce a úspěšný lov! :) 

Vaše Veselé pleny