Platba za objednávku

 

ZPŮSOBY PLATBY ZA OBJEDNANÉ ZBOŽÍ  15293194

 

1) Platba bankovním převodem

ZDARMA

Za objednané zboží můžete zaplatit bezhotovostním převodem, a to zasláním přesné částky (celková hodnota zboží + výše poštovného) na CZK účet 2601513433/2010 (FIO). Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky (číslo faktury). Detaily platby Vám pošleme také na e-mail, který jste uvedli při objednání. Zboží odešleme ihned po připsaní platby na náš účet.

 

2) Dobírkou

Poplatek za dobírku je u všech druhů dopravy 39 Kč. 

Dalším způsobem platby je dobírka, kdy za zboží zaplatíte až po jeho převzetí od dopravce nebo na pobočce zásilkovny (pozn.: Doporučené psaní od České pošty nelze poslat na dobírku). Dobírku je možné zaplatit pouze v hotovosti, výjimkou je společnost DPD a PPL, které přijímají i platební karty. 

 

3) Platební metodou Twisto

ZDARMA

Twisto Vám po registraci nastaví kreditní limit, ze kterého v průběhu měsíce financujete své nákupy. První den příštího měsíce dostanete souhrnné vyúčtování, které Twistu uhradíte do 14 dnů. Bez úroků a skrytých poplatků. Nehodí se Vám zrovna platba vašeho měsíčního vyúčtování? I na to jsme mysleli. Stačí zaplatit 10 % a zbytek odložit o měsíc. Za každých odložených 100 Kč zaplatíte poplatek 5 Kč.