Novorozenecké svrchní kalhotky BAMBI ROXY na SZ - Kočky

Novorozenecké svrchní kalhotky BAMBI ROXY na SZ - Kočky
330 Kč –15 %
280 Kč
Ihned k odeslání (1 ks)

 

NOVOROZENECKÉ SVRCHNÍ PUL KALHOTKY

 

 

Složení: svrchní kalhotky s PUL (novorozenecké) na suchý zip jsou vyrobené ze 100 % polyesterového úpletu, laminovaného polyuretanovou /PUL/ vrstvou, která zabezpečí to, že se vlhkost z plenky nedostane na oděv děťátka. Materiál je prodyšný, vyrobený v EU a certifikovaný pro děti do 3 let.

Péče: Vrchní kalhotky PUL (novorozenecké) je možné prát v pračce při teplotě 40˚C. Vydrží i praní při teplotě 60˚C, ale může to mít vliv na jejich životnost. Nesušte je na vyhřátém tělese, v sušičce ani na přímém slunci. To by mohlo poškodit impregnaci materiálu a kalhotky by mohly začít protékat.
Při používání je často stačí pouze opláchnout pod tekoucí vodou, jednou za čas vyprat v pračce a nechat volně usušit. Sušení trvá cca 2–3 hodiny.

Použití: Vrchní kalhotky PUL (novorozenecké) se zapínají na suchý zip. Systém zapínání patentek v podélném směru umožňuje přizpůsobit velikost plenky pro děťátko od narození do cca 6–9 měsíců (podle hmotnosti děťátka). Kalhotky se mohou používat se čtvercovou plenkou, úzkou vkládací plenkou a kalhotkovou plenkou různých značek.

Rozměry: sedí dětem od narození do cca 6–9 měsíců, resp. dosáhnutí cca 8 kg hmotnosti děťátka. Toto kritérium je orientační a záleží na konstrukci a stavbě těla děťátka.

Kód Kód: 11868
Jméno značky: Bambi Roxy
Kategorie: PUL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: